– Turkish

Sevgili bağışçı, 

Istanbul&I, İstanbul’daki dezavantajlı ve yerinden edilmiş grupları desteklemek amacıyla sosyal etki girişimleri düzenlemeye çalışan gençlerden oluşan bir topluluktur. 

Başladığımız günden bu yana 50’i aşkın ülkeden 250’den fazla gönüllü ile büyük adımlar attık. Gönüllülerimiz, on binlerce bireyin hayatını etkileyen 25’in üzerinde sosyal yardım projesi yarattı ve aynı zamanda katıldı.

COVİD salgını bizi çok fazla etkiledi. Normalde sahip olduğumuz çalışma kapasitemizi derinden zorladı. Programlarımızın çoğunu çevrimiçine taşıyabilmiş olsak da,  etkinliklerimizi yüz yüze gerçekleştiremediğimiz için bağışlarımızı aynı oranla elde edemiyoruz. Şu an, bir araya getirirken çok emek harcadığımız sosyal etki merkezini kaybetme riskiyle karşı karşıyayız. Bu merkez olmadığı müddetçe misyonumuzu tamamlayamayız. 

Yeterli finansman olmadan önümüzdeki üç ay içinde gönüllülük projelerimizi bitirmek; toplum merkezinin sağladığı güvenliğe ve sosyal programlarımıza güvenen topluluk üyelerimize kapılarımızı kapatmak zorunda kalacağız. Sizlerin yardımı olmazsa, bu kapsayıcı topluluğu ve birlikte yaşadığımız gruplara yardım etme yeterliliğimizi de kaybedeceğiz. Bu aynı zamanda birçok insanın İstanbul’daki ‘’yuva’’ hissini de kaybedeceği anlamına gelecektir.

Sizlerin, bizleri bu anlamda desteklemenizi alçakgönüllükle istiyoruz! Küçük yada büyük her türlü bağış, Istanbul&I’in bu korkutucu süreçte hayatta kalmasına yardımcı olacak ve gönüllülük faaliyetlerimizi devam ettirmemize yarayacak. 

Herhangi bir sorunuz varsa, Istanbul&I’deki çalışmalarımıza nasıl destek olabileceğiniz konusunda sizlere daha fazla bilgi vermekten memnuniyet duyarım. Bu dileğimizi diğer sosyal/iş ağlarınızla paylaşmanızı içtenlikle sizlerden rica ediyoruz. Istanbul&I’ için bu heyecan verici yeni dönemin bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.

Tekrardan, bağış yapmak ve paranın nasıl harcanacağını görmek için BURAYI TIKLAYIN!

İçtenlikle,

 

İstanbul&I

LaunchGood üzerinden nasıl bağış yapılır?